Відкриття «Музичного виробництва»

На початку жовтня Львів порадував відкриттям «музичного виробництва»  – нової студії звукозапису «MuzProduction Ukraine». Нам вдалося потрапити на закриту вечірку та поспілкватись з творчим прошарком міста.

Захід проходив без лишнього пафосу на самій студії. Порадувала дружня атмосфера та якісна музика від таких гуртів як:  Джалапіта, Плесо, Glory Box (Sub Rosa), FireJam,  ДеСенс та Evermotion. На відкритті були присутні справжні поцінувачі музики та багато творчих і неординарних глядачів.

Нам вдалося поспілкуватись з одним із засновників студії, Романом Явровським, який поділився з нами цілями проекту та подальшими планами:

Романе, розкажіть будь ласка про ваш проект, та чим він цікавий.

«Нашою метою є відкрити українців для світу не тільки як борців за свободу, а й як найспівочішу націю. Львів  – це столиця українського року, і саме звідси варто починати, адже у нас є потенціал. Львів щось на кшталт Сіетлу – місто яке вибухнуло на весь світ, від музичного перенасищення. У нас багато талановитих музикантів, яким тяжко себе  реалізувати, а ми їм в цьому допоможемо.

«MuzProduction Ukraine» – це лише перший пункт із стратегічного плану по реалізації нашої мети. В якому також є заснування музичної організації, такої собі команди однодумців, яка буде займатись розвитком музичного ринку в Україні»

Який пункт плану є наступним?

«Організація рок-лекцій з каверами на легендарні пісні. Перша лекція буде про  The Beatles. Уже написаний сценарій. Реалізація буде незабаром»

А що скажете на рахунок довгострокових планів?

«У планах є заснування навчального закладу  альтернативної музики,  де  буде проводитись професійна підготовка майбутніх звукорежисерів, музикантів та менеджерів по роботі з виконавцями.

Також однією із довгострокових цілей, яку ми вже почали виконувати, є створення продюсерського центру. Цей підрозділ буде займатись просуванням перспективних і талановитих музичних виконавців.Хочемо вивести українську музику на світовий ринок!»

Плани дійсно грандіозні! Чи робите ви вже якість кроки, окрім відкриття «MuzProduction Ukraine»?

«На початку листопада на цій самі студії відбудеться презентація альбому гурту FireJam, які вже є в нашій команді, тому ласкаво просимо»

« MuzProduction Україна » – чому саме така назва?

«Назву придумували виходячи з нашої мети : музичне виробництво в Україні. Нашою ціллю не є “накосити” бабла, для нас  головне підтримка і розвиток української культури, тому ціни у нас дуже лояльні, а якість висока. “Без культури нема традицій, а без традицій немає нації” є такий вислів. Для України зараз настали тяжкі часи і дуже багато суперечок через ту саму культуру. Ми живемо в дуже великій країні і самі ми дуже різні. На мою думку не варто сперечатись із-за  традицій минулого, їх варто пам’ятати і будувати нові. Вже давно  народилось і виросло покоління України незалежної і воно готово творити!»

Роман, ви не одноразово говорили про команду. Що це за люди і чи важко до вас долучитися?

«Це в основному молоді ентузіасти, люди які люблять музику, патіроти своєї країни. Це люди які прагнуть розвитку та самореалізації. Долучитися до нас зовсім не важко, головне розділяти наші цінності, бути творчим і хорошою людиною»

Кореспондент: Ольга Наливайко