Черговий джейм-сейшен в «Квартирі 35» від праотців українського джазу «Dzyga Jazz Quintet»

Давня чудова традиція проводити понеділкові джейм-сейшени за участю першопрохідців українського джазу, колективу «Dzyga Jazz Quintet», підтримується об’єднанням «Дзиґа» і в 2016 році.

11 липня 2016 року, по вулиці Вірменській, 35, в приміщенні арт-кав’ярні «Квартира 35», що знаходиться на 2-му поверсі, своєю творчістю прихильників радуватимуть Володимир Кіт, Аркадій Орєхов, Юрій Яремчук, Марка Токар, Андрій Надольський, Анатолій Шацький та інші. Тобто, неймовірний «Dzyga Jazz Quintet» знову в дії!

Музику «Dzyga Jazz Quintet» неможливо охарактеризувати по-іншому, як ітелектуальною, де постійно знаходиться місце для безлічі дисонансів та інтерпретацій, а особливу харизму додають домішки етнічного мелосу. А чому дивуватися, адже це — джаз.

Якщо заглянути в історію, то джазувати незмінні учасники гурту Володимир Кіт та Аркадій Орєхов почали ще в далеких 60-х, коли про даний стиль навіть говорити не відважувалися. А в 2000-х почався зоряний час «Dzyga Jazz Quintet», який став постійним учасником музичних дійств в Україні та за її межами. Таким чином, Львів отримав своїх представників на фестивалях та концертах, які відбувалися по всьому світу. Вільний, драйвовий, харизматичний, імпровізаційний стиль гурту швидко дозволив йому завоювати серця шанувальників в Україні та за кордоном. Не даремно квінтет називають візитівкою добірного українського джазу.

Коли: 11 липня 2016 року

Де: арт-кав’ярня «Квартира 35»

Час: 21.00

Вхід вільний для всіх, хто віддає перевагу музиці свободи – джазу.