Світло і ефекти

Світло і ефекти

Як вибрати світлове обладнання(світломузику - нар.)

       Життя стає все гучніше, активніше, динамічніше. З'являється безліч причин для організації урочистостей, концертів, виставок, інших розважальних заходів, які набувають різноманітної форми, будь то традиційні шоу або open-air, які зараз стали дуже модними. На підготовку таких урочистостей витрачається все більше зусиль, адже народ вимагає яскравих фарб, світла, ідеально підготовленого об'єкту і персоналу.

       У нас представлені різноманітні лазери, стробоскопи, сканери, прожектори, контролери, які стануть прикрасою Вашої вечірки.

       Починаючи проектування дискотеки – незалежно від того чи то клубний танцпол чи дискотека в заміському котеджі - Вам необхідно визначитися з основними компонентами цього специфічного заходу. Дискотека - це завжди, крім досить потужного звукового комплекту, ще й просунуте по концепції світло для дискотек, якие за своїм впливом на глядача повинен відповідати рівню впливу звуку. Погодьтеся - було б смішно використовувати пару сканерів на малопотужних галогенових лампах зі звуковим комплектом потужністю в 2-3 кВт. І навпаки - влаштовувати "Лас Вегас", який буде явно дисонувати з двома 50-ватний колонками. Тобто за будь-яких умовах - успіх дискотеки залежить від грамотно і гармонійно підібраного обладнання КОМПЛЕКСНО.

       Але зараз зосередимося на світлі. Від того розмаїття світлового обладнання, що зараз є на ринку голова йде обертом, але вибрати саме те, що вам потрібно досить просто. По-перше, відразу визначтеся чого саме ви хочете отримати від купівлі світлових приладів, а також які цілі і завдання перед вами стоять.

       По-друге, прилади потрібно вибирати виходячи з того, яких розмірів ваше приміщення і як вони будуть встановлюватися.  

       По-третє, визначитися з бюджетом і зрозуміти, що для вас головніше якість приладу чи його ціна, відповідно, відштовхуючись від цього, потрібно робити вибір на користь дешевого устаткування, або дорогого.

       Що стосується способу керування приладами. Є три варіанти - автоматичне керування (звукова активація кожного приладу в окремо), напівавтоматичне (звукова активація заздалегідь запрограмованого контролера, керуючого усіма приладами) і управління оператором. Останній варіант, як правило, використовують для роботи з великими світловими комплексами на серйозних майданчиках. Це передбачає певну технічну підготовку оператора та наявність у нього дизайнерського підходу до питання.

       Розглянемо детальніше перші два варіанти.Повністю автоматичне світло на майданчику означає купівлю Вами тільки приладів із звуковою активацією - тобто кожен прилад має вбудований мікрофон, що реагує на музику в приміщенні. В результаті Вам необхідно провести тільки мережу живлення до кожного приладу, і весь Ваш набір світла буде включатися загальним рубильником (набором автоматів-вимикачів). Як правило, такий "парк приладів" можна придбати за досить низькими цінами. Китайське виробництво (яке не обов'язково поступається за якістю, так як 80-90% відомих світових брендів перенесли в Китай своє виробництво, щоб мати можливість пропонувати покупцям більш демократичні ціни) приладів подібного роду на сьогоднішній день цілком задовольняє попит на них. Навіть такий виробник світлового обладнання як Martin Pro (Данія) визнали для себе можливим відкрити в Китаї виробництво бюджетної лінійки дискотечно-домашніх приладів, які стандартно можуть управлятися звуком. Якщо визначитися з приладами предметно, то з асортименту нашого магазину в цьому випадку слід зупинити погляд на приладах Martin Pro і Sparrow. Ну для особливого задоволення бажань публіки на танцполі, зрозуміло, слід придбати стробоскоп, а то й два, головне, щоб управління ними було максимально простим. Для цього рекомендуємо продукцію Soundking. Управління спалахами можна довірити тому ж Ді-джею, який впорається з процесом без будь-якої спеціальної підготовки.

       Світло, що працює в напівавтоматичному режимі, передбачає наявність запрограмованого контролера, який приймає сигнал "з повітря" (мікрофоном), або на аудіовході з лінійного виходу пульта, або цифровим протоколом (тайм-код, наприклад). І, активуючись таким чином музичною програмою, він у свою чергу з провідної лінії (як правило, DMX-протокол) управляє приладами відповідно до заздалегідь прописаних на ньому програм. У цьому випадку Ваш вибір приладів обмежений тільки двома чинниками - фантазією і бюджетом.Голови що обертаються - це прилад унікальний тим, що своїм обертанням створює приголомшливу динаміку, а завдяки вбудованим дискам зі змінними фільтрами, робить світлові потоки різноманітними. Кілька таких голів, об'єднаних разом, роблять виступ будь-якої групи або артиста більш цікавим і незабутнім. Навіть найвимогливіший покупець може придбати у нас світлове обладнання, для будь-якого, технічно складного завдання і залишиться задоволений запропонованим йому обладнанням.

Вдалої Вам вечірки!


Виберіть підкатегорію


DMX Димер American Audio DP-DMX20L

DMX Димер American Audio DP-DMX20L

Режим «світчер» або «диммер» Цифровий дисплей для DMX-адресації каналів і установки інших пар..

1590.00грн.

DMX Димер American Audio RMD 1210

DMX Димер American Audio RMD 1210

Роз'єм USITT DMX-512 3 pin Високошвидкісний мікропроцесор Налаштування мінім. виходу канал..

11865.00грн.

DMX Димер American Audio RMD 1216

DMX Димер American Audio RMD 1216

16 А на канал (3600 Вт) USITT DMX-512A Роз'ми Neutrik 3 та 5 pin Високошвидкісний мікроп..

0.00грн.

DMX Димер American Audio Uni Bar

DMX Димер American Audio Uni Bar

Установки та функції відключення дозволяють збільшити термін служби ламп в приладах Закріплення..

1155.00грн.

DMX контролер Chauvet DMX55

DMX контролер Chauvet DMX55

DMX-512 контролер 240 сцен 192 канали DMX 30 банків по 8 сцен Призначуваний джойстик Активаці..

0.00грн.

DMX пульт American Audio DMX OPERATOR 192

DMX пульт American Audio DMX OPERATOR 192

Характеристики: Можливість запису шести чейзів з різною швидкістю; 8 фейдерів; С..

0.00грн.

DMX світловий пульт Behringer LC2412

DMX світловий пульт Behringer LC2412

Behringer LC2412 EUROLIGHT - 24-канальний пульт управління світловими приладами. Професійний..

4827.00грн.

DMX-контроллер DTS Master 112

DMX-контроллер DTS Master 112

• 8 DMX-каналів. • 12 сцен. • Керування функціями Black-out і Reset в приладах DTS. DTS — Ц..

0.00грн.

DMX-контроллер DTS Master 1815

DMX-контроллер DTS Master 1815

• Керування до 15-а інтелектуальними приладами по 18 каналів. • 15 чейзов. • 15 сцен в каждом. ..

0.00грн.

DMX-контроллер DTS TOP 32

DMX-контроллер DTS TOP 32

• 512 каналів керування. • До 900 сцен. • До 40 інтелектуальних приладів. • 5 груп приладів. ..

0.00грн.

DMX-контроллер DTS TOP 48

DMX-контроллер DTS TOP 48

• 512 каналів керування, до 36 інтелектуальних приладів по 48 каналів. • 48 програм по 48 сцен. ..

0.00грн.

DMX/аналоговий діммер Behringer LD 6230 EUROLIGHT

DMX/аналоговий діммер Behringer LD 6230 EUROLIGHT

Для кожного каналу LD6230 передбачені індивідуальні вимикачі. Додатково є функція автоматичного тест..

0.00грн.

LED ефект Chauvet SWARM4

LED ефект Chauvet SWARM4

Chauvet SWARM4 має 4 світлових ефекти, варіанти кольору  червоний, зелений, синій і жовтий, використ..

2889.02грн.

Plug-in контролер Novation NOCTURN

Plug-in контролер Novation NOCTURN

Технологія Automap Universal 2.0 Графічний інтерфейс Speed Dial Сенсорні елементи управлінн..

1453.50грн.

Архітектурна підсвітка Acme AK-150 AKICOLOR

Архітектурна підсвітка Acme AK-150 AKICOLOR

Acme AK-150 AKICOLOR - дає можливість забезпечити як зовнішнє так і внутрішнє освітлення будівлі. За..

5763.04грн.

Показано з 1 по 15 із 488 (33 сторінок)