Контрабаси

Контрабаси
Контрабас — струнно-смичковий музичний інструмент сімейства віол. На відміну від альта, форма деки якого на сьогодні аналогічна зі сімейством скрипок, контрабас зберіг характеристичну віольну форму верхньої частини деки. Контрабас - це найнижчий за діапазоном струнно-смичковий інструмент. Його чотири струни, на відміну від інших струнно-смичкових інструментів симфонічного оркестру, настроюються по квартах: E,A,D,G. Також застосовується п\'ятиструнний контрабас з доданою п\'ятою нижньою струною "C".

Діапазон - від E1 (C1) до g1, в сольній практиці - значно вище. Нотується контрабас в басовому (іноді в теноровому та скрипковому) ключах октавою вижче реального звучання. В партитурі для симфонічного оркестру партія контрабасу пишеться нижче всіх інших партій.

Безпосереднім попередником контрабасу була контрабасова віола да гамба зі строєм D1,E1,A,d,g. В середині XVII століття італійський майстр М.Тодіні, усунувши п\'яту струну та ладки на деці створює новий 4-струнний інструмент, що й отримав назву Контрабас. В симфонічному оркестрі вперше був використаний в 1701 р. композитором Дж.Альдровандіні. Проте обов\'язковим учасником симфонічного оркестру контрабас стає лише в середині XVIII століття, початково дублюючи партію віолончелей октавою нижче. Пізніше, вже в творчості Л.Бетховена партія контрабасу стає більш самостійною. Контрабас починають використовувати також як сольний інструент.

В середині XIX століття французький майстер Ж.Б.Вільом здійснює спробу сконстроювати надвеликий контрабас довжиною 4 метри, що був назван Октобас. Проте цей інструмент так і не був росповсюджений.

В XX столітті контрабас стає незмінним учасником джазових оркестрів. На відміну від симфонічної музики, в джазовій на контрабасі грають майже винятково прийомом pizzicato. Проте в другій половині XX століття з появою бас-гітари контрабас поступово витісняється з неакадемічної музики цим інструментом.

Контрабас Hora B-120 (4/4)

Контрабас Hora B-120 (4/4)

Контрабас. • Верхня дека з ламінованої ялини. • Нижня дека з ламінованого клену. •..

11790.00грн.

Контрабас Maxtone DBV100 3/4

Контрабас Maxtone DBV100 3/4

Контрабас Розмір: 3/4 Смичок Кейс..

11945.26грн.

Контрабас Maxtone TBSC-3/4

Контрабас Maxtone TBSC-3/4

Контрабас 3/4, з чохлом корпус з клену верх з ялини гриф з палісандру  ..

10105.00грн.

Контрабас Maxtone TBSC-4/4

Контрабас Maxtone TBSC-4/4

Контрабас 4/4, з чохлом Корпус з клену Верх з ялини Гриф з палісандру..

11794.00грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)