• Firewire інтерфейс Apogee DUET
2-канальний портативний аудіоінтерфейс, що підключається по FireWire до комп'ютерів Apple Macintosh (G5 або Intel). Входи: 2 балансні XLR з фантомним живленням 48В, 2 небалансних високоомних інструментальних (Jack 6,3 мм); виходи: 2 небалансних -10 дБВ для активних моніторів (Jack 6,3 мм), 1 для навушників (Jack 6,3 мм) .

Опис Apogee DUET
Двоканальний аудіоінтерфейс Duet для шини FireWire 400 призначений для використання з комп'ютерами Apple Mac. Є два симетричних мікрофонних / лінійних входи (XLR) з індивідуально вмикающимся фантомним живленням (48 В), два високоомних інструментальних / лінійних входи (джеки), два несиметричних лінійних виходи (джеки). Всі перераховані гнізда розташовані на кабельному адаптері. Крім роз'єму для підключення адаптера пристрій має стереовихід для навушників (джек), порт FireWire (додається метровий кабель), багатофункціональний круглий регулятор з можливістю натискання (може керувати рівнями, передавати MIDI-повідомлення і т. д.), два семисегментних світлодіодних індикатори рівня, світлодіодні індикатори обраних входів-виходів і включення фантомного живлення.

Перетворювачі 24-розрядні, підтримуються частоти дискретизації від 44,1 до 96 кГц. Живлення здійснюється за допомогою FireWire.
Функції управління пристроєм вбудовані в програми Apple Logic, Soundtrack Pro і GarageBand. Крім того, можливе використання з будь-якою програмою, що підтримує формат драйверів Core Audio. Додається програма управління Maestro.
Системні вимоги: MacOS X 10.4.10 або вище, процесор G4 1 ГГц, G5 або Intel, 1 Гб RAM (рекомендується 2 Гб).

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Firewire інтерфейс Apogee DUET

  • Виробники Apogee
  • Модель: DUET
  • Наявність: Є в наявності
  • 229.60грн.